Destek Ol

Blog sitelerin büyüyüp gelişmeleri hiç kolay değil, özellikle Türkiye gibi bu alana yatırımın az olduğu ülkelerde Avrupa ülkeleri gibi gelişmiş ülkelere göre iki katı çaba göstermeniz gerekiyor. Bunun için çok çalışıyorum.

Ve sizler siteleri site yapanlarsınız. Bir blog ziyaret edilmezse, okunmazsa ve insanlara faydalı olmazsa var olmasının da hiçbir anlamı yoktur.

O nedenle faylandığınızı düşündüğünüz yazılara mutlaka bir şekilde teşekkür edin. Bunu yapmak zorunda değilsiniz fakat yaparsanız yazarın inanılmaz motive olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Bir siteye alınan bilginin karşılığında teşekkür etmek çok kolaydır. Her yazının sonunda bulunan yorum formunu kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yorumunuz olumsuz bile olsa yazar bunu bir eleştiri olarak kabul edecek ve değerlendirecektir.

Beğendiğiniz bir içeriği Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest gibi sitelerde paylaşarak daha çok kişiye ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Yazıları paylaşmak size hiçbir şey kaybettirmez, birkaç saniye dışında 🙂 Ancak bir tek sosyal paylaşım bile o sitenin daha da güçlenmesine katkı sağlayabilir.

Google, artık sitelerin değerini belirlerken etkileşimi göz önünde bulunduruyor ve bu sayede kullanıcılara en faydalı olan sayfayı en üste çıkarıyor. Etkileşimi arttırmanın yolu da daha fazla yorum almaktan ve sosyal paylaşımdan geçiyor.

Sizde dijitalnotlar.net sitesine destek olmak isterseniz yazılarımı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, sitemde vakit geçirebilir ve yazılara yorum yapabilirsiniz.